Biz Kimiz

Sevdiklerimin özel günlerine amatör olarak yapmaya başladığım tasarım pastaları aldığım eğitim ve tecrübelerden sonra profesyonel olarak sizlere PASTA ÖYKÜSÜ markamla sunmaktan onur duyarım. Ürettiğimiz tüm butik pastalarımız özel reçetelerimizle; katkısız, özenli, kaliteli, sağlığa uygun olarak hazırlanmaktadır.

Ayrıca tasarım pasta haricinde bir çok ünlü işletmeye DONUK PASTA grubu (CHEESECAKE, SUFLE, TİRAMİSU, MOZAİK, BALLI CEVİZLİ MARLENKA, BALLI FISTIKLI MARLENKA. MAKARON, VS.) ürünlerinin üretimini yaparak hizmet vermekteyiz.

Her zaman destek olan ve desteklerini hiç esirgemeyen siz değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Kişiye özel tasarım pasta, butik pasta, özel tasarım kurabiye, özel tasarım cupcake, doğum günü, bekarlığa veda, düğün, nişan, doğum, baby shower, diş buğdayı gibi organizasyonlarınızda veya özel kurumsal günleriniz de seçtiğiniz konsepte ve tasarıma uygun hazırlayacağımız ev yapımı, el yapımı özel ürünlerimiz için bizim ile iletişime geçmeniz yeterli =)

Hizmetlerimiz ve siparişleriniz için bize 0536 323 01 84 veya 0531 673 95 49 numaralı telefonlarımızdan arayabilir, iletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Pasta Öyküsü